در دیدار رئیس اتحادیه اصناف مهاجرین با سرکنسول جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد مقدس مطرح شد: برای حل مشکلات مهاجرین افغانستانی تلاش می کنیم

سید نور الله راغی حمایت خود از اتحادیه اصناف مهاجرین را اعلان کرد و گفت:برای حل مشکلات مهاجرین افغانستانی تمام سعی و اهتمام خود را انجام می دهیم.

رئیس اتحادیه اصناف و بازاریان مشهد مقدس و هیئت همراه ظهر امروز با سید نورالله راغی؛ سرکنسول جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد مقدس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)مهدی حبیبی در ابتدای این دیدار از زحمات و تلاش های سرکنسول جمهوری اسلامی افغانستان برای ارائه تسهیلات و رفع مشکلات مهاجرین افغانستانی در مشهد مقدس تقدیر و سپاس گزاری نمود.

وی با اشاره به مشکلات مهاجرین خصوصا کسبه و بازاریان طی چهاردهه گذشته، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران خدمات شایانی را برای مهاجرین افغانستانی انجام داده است اما با یک سری از سخت گیری های جزئی این خدمات را تحت شعاع قرار داده است .

حبیبی با بیان اینکه اتحادیه اصناف و بازاریان در راستای حل مشکلات مهاجرین افغانستانی تاسیس شده است، اظهار داشت:این اتحادیه پل ارتباطی مهاجرین با دولت افغانستان است که ما از این راه می توانیم مشکلات عمده مهاجرین را بازگو و برای آنان راه حل جستجو نماییم.

سپس سید نور الله راغی از تشریف آوری رئیس اتحادیه اصناف و بازاریان مشهد مقدس و هیئت همراه تقدیر و تشکر نمود.

وی متذکر شد :برای مشکلات و معضلات مهاجرین افغانستانی گفتگوهای زیادی را با مسولین ذیربط ایرانی انجام داده ایم.

سید نور الله راغی حمایت خود از اتحادیه اصناف را اعلان کرد و گفت:برای حل مشکلات مهاجرین افغانستانی تمام سعی و اهتمام خود را انجام می دهیم.