معرفي جنرال قونسل جديد ج. ا. افغانستان در مشهد

جناب آقای محمد هارون نجم پور سرپرست محترم سفارت کبرای جمهوری اسلامی افغانستان در تهران جناب آقاي جابر انصار را به عنوان جنرال قونسل جديد ج. ا. افغانستان در مشهد مورخ ۲۹ ثور ۱۳۹۸ با حضور آقاي مسعود مصطفي سرپرست اين نمايندگي، آقاي مسعودي معاون اتاق هاي تجارت ولايت هرات، دیپلماتان و كارمندان این نمایندگی معرفي نمود.
در ابتدای این جلسه احمد مسعود مصطفی سرپرست این نمایندگی بیان داشت:
به دلیل حضور تعداد زیادی از هموطنان مهاجر بیشتر انرژی همکاران صرف مسایل روتین اداری می شود و باید بیشتر تلاش نمود در راستای منافع دوکشور ایران وافغانستان در حوزه این کاری نمایندگی گامهای موثر ومفیدی برداشته شود.
آقای مصطفی از محترم جابر انصار به عنوان جوانی آشنا به مسایل کاری حوزه این نمایندگی نام برد وانتخاب ایشان را به عنوان جنرالقونسل ازجانب دولت جمهوری اسلامی افغانستان تبریک گفت.
سرپرست سفارت كبراي افغانستان در تهران محترم جابر انصار را جوانی سختکوش و دلسوز به مردم و مهاجرين افغان خوانده و براي ایشان در خدمت رسانی به مردم آرزوی توفیقات روزافزون نمود.
محترم جابر انصار جنرال قونسل جدید افغانستان ضمن تشكر از حسن اعتماد جلالتمآب دكتور محمد اشرف غني رياست جمهوري كشور و جلالتمآب صلاح الدين رباني وزير محترم امور خارجه در تقرر ايشان به اين سمت در جمع همکاران متعهد شد از تمام توان خود و تجربه و توانايي همكاران جهت خدمت رسانی به هموطنان مقیم مشهد استفاده نماید و همه توانش را در خدمت به هموطنان بكار گيرد و رضايت طیف های مختلف مهاجرین را جلب نماید.
اين مراسم معارفه با اتحاف دعا برای موفقیت ایشان در امور محوله به پایان رسید.